Posilňovňa a fitnes centrum

Fitko Vážení občania, milí športovci,
obec Zlatno Vás srdečne pozýva do zriadenej posilňovne s fitnes centrom v nebytových priestoroch v b.j.č. 65 (bývalé CBA).

V posilňovni máte k dispozícii bežiaci pás, steper, posilňovací stroj na ruky a nohy, závažie na cvičenie. Každú stredu a piatok sa bude precvičovať zubma. Kto chce zhodiť nejaké to kilečko môže prísť a zabaviť sa s nami.  Treba si so sebou priniesť prezuvky a dobrú náladu.  Kľúče sú na obecnom úrade a taktiež u pána poslanca Peťa Pašáka.

Veríme, že bude slúžiť širokej verejnosti a všetci si nájdeme čas na relaxáciu, oddych, regeneráciu svojej pracovnej vitality a hlavne mládež, že tu nájde zmysluplný spôsob trávenia voľného času. Tešíme sa na hojnú návštevnosť, podporu a priazeň.

Vytvorené: 1. 3. 2019
Posledná aktualizácia: 1. 3. 2019 14:47