Výber jazyka

Dotazníkový prieskum k PHSR

Dotazníkový prieskum.

Vážení občania,

obec Zlatno v súčasnosti pripravuje nový strategický dokument - Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja obce Zlatno na roky 2025 - 2030.  Je to dôležitý dokument, ktorý stanovuje víziu a rozvojové aktivity obce.  Program hospodárskeho a sociálneho rozvoja (PHRSR) je nevyhnutnou podmienkou pre získavanie dotácií zo štátneho rozpočtu ako aj zo zdrojov Európskej Únie.  Jeho vypracovanie zabezpečuje obec pri uplatnení partnerstva.
Radi by sme Vás oslovili na zapojenie sa do procesu prípravy formou dotazníkového
prieskumu.
Dotazníkový prieskum slúži na identifikovanie Vašich potrieb a požiadaviek pri ďalšom rozvoji obce Zlatno.  Je pre nás dôležité zistiť Vaše názory na súčasnú situáciu obce a na jej budúce smerovanie.
Výsledky tohto prieskumu budú slúžiť výhradne na spracovanie programového dokumentu PHRSR.

Dotazník je anonymný.

Dotazník tu:

Do prieskumu sa môžete zapojiť do 01.augusta 2024. Ďakujeme za Váš čas a spoluprácu.

Vytvorené: 10. 7. 2024
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2024 13:30