Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Zmena úradných hodín ÚPSVaR Poltár

Typ: ostatné
Na základe uznesenia vlády Slovenskej republiky č. 808 z 31.12.2020 k návrhu na zmenu opatrení v súčasnej pandemickej situácii na Slovensku v období od 1.1.2021-24.1.2021 bolo vydané usmernenie pre výkon činnosti na úradoch práce na oddeleniach služieb pre občana.


ÚRAD ZABEZPEČÍ:

1. SLUŽBU NA RECEPCII, RESP. PREBERACOM MIESTE ÚRADU ZRIADENOM PRI VCHODE PRACOVISKA TAK, ABY BOLI PRIJÍMANÉ A NÁSLEDNE SPRACOVANÉ VŠETKY PRIJATÉ ŽIADOSTI O ZARADENIE DO EVIDENCIE UCHÁDZAČOV O ZAMESTNANIE, ktoré môžu byť na úrad doručené v ojedinelých prípadoch osobne, e-mailom, cez www.slovensko.sk [1], ojedinele poštou.

2. Klienti si môžu žiadosť o zaradenie do evidencie UoZ podať OSOBNE (LEN VO VÝNIMOČNÝCH PRÍPADOCH), e-mailom bez elektronického podpisu, alebo elektronicky podpísanú kvalifikovaným elektronickým podpisom, resp. ojedinele poštou.

3. PREBERANIE VŠETKÝCH POTREBNÝCH PÍSOMNOSTI A NÁLEŽITOSTI,KTORÉ MUSÍ ÚRAD V ZMYSLE ZÁKONA OD KLIENTOV PREBRAŤ, BUDE PREBIEHAŤ LEN NA RECEPCII ÚRADU, PRÍPADNE NA INOM PREBERACOM MIESTE ZRIADENOM PRI VCHODE ÚRADU, aby sa obmedzil pohyb klientov po úrade.

CIEĽOM PRIJATÝCH OPATRENÍ JE ELIMINOVAŤ, V ČO NAJVÄČŠEJ MOŽNEJ MIERE POHYB KLIENTOV V PRIESTOROCH ÚRADOV PRÁCE, SOCIÁLNYCH VECÍ A RODINY.

ODPORÚČAME OBMEDZIŤ OSOBNÚ KOMUNIKÁCIU NA MINIMUM, ZVOLIŤ
TELEFONICKÚ, E-MAILOVÚ, PRÍPADNE PÍSOMNÚ KOMUNIKÁCIU.

ÚRADNE HODINY SA MENIA NASLEDOVNE (OZNAM O ZMENE ÚRADNÝCH HODÍN JE PRILOŽENÝ V PRÍLOHE):

PONDELOK - PIATOK SÚ NESTRÁNKOVÉ DNI A SLUŽBA VYBAVÍ KLIENTOV V PRÍPADE OSOBNEJ NÁVŠTEVY ÚRADU LEN V NASLEDOVNÝCH HODINÁCH:

Pondelok 8:00 - 11:00

Utorok 8:00 - 11:00

Streda 13:00 - 16:00

Štvrtok nestránkový deň

Piatok 8:00 - 11:00

Príloha

Vytvorené: 5. 1. 2021
Posledná aktualizácia: 5. 1. 2021 08:35
Autor: Správca Webu